17 жовтня (вівторок)

"100 хвилин за межами часу" - музична театралізована програма в замку Паланок

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - Мукачево
Музична вечірня театралізована програма "100 хвилин за межами часу": Музична подорож з струнним квартетом, неповторний конферанс від Сергія Добоша, театралізована костюмована атракція замком з смолоскипами.
Докладніше

 

21 жовтня (субота)

Ніредьхаза - термали Угорщини: аквапарк Атлантіс, зоопарк Шошто зу, шопінг...

Вартість - 350 грн.
Виїзд з - Мукачево
Розваги та шопінг в Угорщині: аквапарк Акваріус, у термальному регіоні Шошто, в угорському місті Ніредьхаза (водні атракціони та горки, плавальні та термальні мінеральні басейни, морські хвилі, дитячі басейни та майданчики, водні атракціони на вулиці та під дахом). Поруч розташований другий за розмірами в Угорщині зоопарк і океанаріум, де зібрано багато тварин з усього світу! Шопінг на китайському базарі та супермаркетах міста.
Докладніше

 

21 жовтня (субота)

Вечірня факельна екскурсія в замку Паланок

Вартість - 100 грн.
Виїзд з - замок Паланок
НА ЗАМОВЛЕННЯ. Чернець-літописець проведе вас нічним сплячим замком, висвітлюючи шлях факелом, оповідаючи про події і людей, долі і звершення, про перемоги і поразки, про відродження слави з безслав'я...
Докладніше

 

28 жовтня (субота)

Вікенд в Угорщині - місто Ніредьхаза: термали, зоопарк, шопінг, вечеря в замку

Вартість - 850 грн.
Виїзд з - Мукачево
Вікенд в Угорщині - місто Ніредьхаза: аквапарк Акваріус (водні атракціони та горки на вулиці та під дахом, плавальні та термальні басейни, морські хвилі, дитячі басейни та майданчики); Шоштозу - другий за розмірами в Угорщині зоопарк і океанаріум; Шопінг - на китайському базарі та супермаркетах міста; Прогулянка містом з відвідуванням музеїв, історичних пам'яток, стародавніх церков; Екскурсія з смолоскипами в замку Паланок + середньовічна вечеря у замку.
Докладніше