16 грудня (субота)

"Чарівний карільйон Давінчі" - унікальний концерт в замку + квест з смолоскипами

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - Мукачево
Музична вечірня театралізована програма "Чарівний карільйон Давінчі": унікальний концерт на карільйоні - ударному музичному інструменті, що являє собою набір точно налагоджених дзвонів з механічним керуванням + театралізована костюмована атракція замком з смолоскипами і квест завданнями та частуванням.
Докладніше

 

16 грудня (субота)

Ніредьхаза - термали Угорщини: аквапарк Атлантіс, зоопарк Шошто зу, шопінг...

Вартість - 350 грн.
Виїзд з - Мукачево
Розваги та шопінг в Угорщині: аквапарк Акваріус, у термальному регіоні Шошто, в угорському місті Ніредьхаза (водні атракціони та горки, плавальні та термальні мінеральні басейни, морські хвилі, дитячі басейни та майданчики, водні атракціони на вулиці та під дахом). Поруч розташований другий за розмірами в Угорщині зоопарк і океанаріум, де зібрано багато тварин з усього світу! Шопінг на китайському базарі та супермаркетах міста.
Докладніше

 

16 грудня (субота)

Поляна: лижний витяг, форель, чан, лазня, басейн, повітряна куля, велосипеди

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - Мукачево
Готельний комплекс "Катерина" в с.Поляна чудове місце для активного і затишного відпочинку як сім'ям з дітьми, так і компаніям друзів: лижний схил з штучним засніженням, прокат лижного спорядження, т'юбінг для дітей та дорослих, риболовля форелі, купання в чані "офуро", критий басейн, підйом на повітряній кулі, прогулянки велосипедом та катання на квадроциклах!
Докладніше