Варишська палачінта 2019 - свято млинців в Мукачеві

Дата - 9-10 березня
Місце проведення - Мукачево, парк Перемоги
Варишська палачінта – фестиваль-ярмарок з нагоди проводів зими та початку весни. Гостей пригощатимуть гостей медом, сирами, вином, палачінтами (млинцями) з різними начинками та соусами, закарпатською домашньою випічкою, продукцією місцевих кондитерів та шоколат'є, розважатимуть творчі танцювальні і співочі колективи.
Докладніше

Червене вино 2020 - винний фестиваль в Мукачеві

Дата - 10-14 січня
Місце проведення - Мукачево, парк Перемоги
Фестиваль-конкурс "Червене вино" було започатковано у 1995 році . Щороку фестиваль традиційно проводиться на свято Святого Василя (Старий Новий рік), який відзначається 14 січня, збираючи велику кількість мешканців та гостей з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя. Закарпатські вина, смачна Закарпатська кухня, фольклорні колективи Закарпаття, колядницькі колективи та вертепи, естрадні гурти та ансамблі будуть розважати гостів фесту.
Докладніше

Кулінарний фестиваль гентешів (різників) в селі Геча

Дата - 26 січня
Місце проведення - Геча
В цьому році відбуватиметься XIІ Міжнародний конкурс м'ясників (гентешів) "Діснотор" в селі Геча. До пізнього вечора різники свиней демонструють свою майстерність, а кулінари - готують з парної свинини різноманітні традиційні закарпатські страви - шкварки, гурки, ковбаси, шинки, бограч і інше. А після, в мадярському селі Дерцен, продегустуємо якісні традиційні домашні фруктові палинки з закускою.
Докладніше