Лісова школа - пізнавальна інтерактивна дитяча екскурсія

Вартість - 200 грн.
Виїзд з - Мукачево
А що ви знаєте про ліс? Які породи дерев в Закарпатських лісах, як їх відрізнити? Як орієнтуватись в лісі без компасу? Як без сірників розпалити вогонь і які є типи кострів? Де знайти воду і як її знезаразити? Зав'язування швидких і практичних вузлів. Все це дітки дізнаються під час занять "Лісова школа". А після занять - пікнік!
Докладніше

Млин - пізнавальна інтерактивна дитяча екскурсія

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - Мукачево
Історія селекціонування зернових культур, які є різновиди борошна, які продукти отримують з зерна пшениці, як працює сучасний млин? Дятки побачать, як мелють борошно тепер і спробують це зробити жорнами, як в давні часи, дізнаються, як і з чого випікається хліб і власноруч його випечуть!
Докладніше

Дендрарій і звіринець - пізнавальна дитяча екскурсія

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - Мукачево
Цікава природна прогулянка в унікальний дендропарк, де зібрані екзотичні дерева з усього світу - тюльпанове дерево, гімалайський кедр, гінкго, секвойя, болотний кипарис тощо! Відвідини невеличкого звіринцю, де зібрані тварини і птахи з різних куточків планети - пума, капуцини, дикобрази, лемури, павичі, поні, безліч папуг!
Докладніше

Залізничне ДЕПО - пізнавальна дитяча екскурсія

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - Мукачево
У 1825 році в Англії побудували першу залізницю. Нині в Україні більше 20 тис км залізничних шляхів і більше 50 регулярних пасажирських потягів. А головною складовою кожного потягу є - локомотив! Залізничне ДЕПО - це майстерня, де перевіряють справність локомотивів і, при потребі, ремонтують їх.
Докладніше

Цегляний завод - пізнавальна дитяча екскурсія

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - Мукачево
Цегла згадувалась ще в Біблії, як будівельний матеріал Вавілонської вежі, 2000 років до РХ і відноситься до часів Єгипетських фараонів. Цеглу виготовляли вручну з глини і соломи. Як і з чого виготовляється сучасна цегла, ви дізнаєтесь під час екскурсії.
Докладніше