Водопади Воєводин і Юнтур, форельник, дві міні-ГЕС

Вартість - 300 грн.
Місце проведення - Мукачево
Мальовнича прогулянка лісними гірськими схилами до двох найкрасивіших водоспадів Закарпаття - Воеводин і Юнтур, розташованих у підніжжя полонини Руни. Екскурсії на дві міні-ГЕС і форельне господарство зроблять вашу гірську подорож ще цікавішою.
Докладніше

Сходження на Говерлу - найвищу гору України - 2061 м

Вартість - 550 грн.
Місце проведення - Мукачево
На вас чекає: подорож майже через все Закарпаття, прогулянка стежкою через праліс у підніжжя Говерли, сходження схилом до вершини, незабутні враження і краєвиди навколишніх гір, Прутський водоспад, відвідини ресторації "Гагарін і бокораш", куштування закарпатської космічної кухні та пива броварні "Ципа".
Докладніше

Пішоходна в гори: Боржава, Гемба, Великий Верх, водопад Шипот

Вартість - 250 грн.
Місце проведення - Мукачево
Мінівеном серед гірських хребтів та лісних схилів, через Воловецький перевал, до села Пилипець, де крісельним витягом підніметесь на гору Гемба. Досхочу нафоткаєтесь на тлі карпатських панорам та скуштуєте гірських чаїв та ведичних напоїв в чайовні Сурія. Зійдете і прогуляєтесь Боржавським хребтом, через вершину Великий Верх спуститесь до найбільшого і мальовничого водопаду Карпат - Шипот.
Докладніше

Похід в гори: Цицька, Темнатик, Плай, Великий Верх, водопад Шипот

Вартість - 150 грн.
Місце проведення - Мукачево
Електричкою до міста Воловець, де почнеться сходження на Боржавський хребет: Цицька, Темнатик, Плай (метеостанція), Великий верх. Нереально красиві панорами Український Карпат! Після перекусу, cпуститесь до найбільшого і мальовничого водопаду Карпат - Шипот. Від села Подобовець трансфер доставить нас до електрички Воловець-Мукачево.
Докладніше

Похід 1 ніч: Цицька, Темнатик, Плай, Боржава, Великий Верх, Стій

Вартість - 250 грн.
Місце проведення - Мукачево
Електричкою до міста Воловець, де почнеться сходження на Боржавський хребет: Цицька, Темнатик, Плай (метеостанція), Великий верх. Ночівля в наметах, вечірня ватра, їжа на вогні, захід сонця. Зранку сходження на Стій, прохід Боржавським хребтом, спуск до станції Оса - від'їзд електричкою до Мукачева.
Докладніше

Скеля кохання, з якої видно три замки: Шенборнів, Сент-Міклош, Паланок

Вартість - 150 грн.
Місце проведення - Мукачево
Легка пішохідна прогулянка, уздовж лісного схилу, серед вкритих мохом каменів, на Скелю Закоханих, з якої відкриваються дивовижні панорами на Мукачівську долину, Вулканічний хребет і Полонину Боржаву. А також, з скелі в ясну погоду можна побачити три замки: мисливську резиденцію графів Шенборнів 19 ст, охоронний замок Сент-Міклош і та найпотужніший замок Закарпаття - Паланок та частину міста Мукачево.
Докладніше

Обавський камінь - піший похід на загаслий вулкан

Вартість - 150 грн.
Місце проведення - Мукачево
На вас чекає: сходження лісними буковими схилами на Обавський камінь - гирло стародавнього загаслого вулкану, одного з 15 загаслих вулканів України. Скеля Обавський камінь сягає висоти 80 м і має довжину 2 км. На вершині розташовано плато, звідки відкриваються краєвиди на карпатські гірські хребти. Навіть видно Полонину Боржаву! Милування природою, горами, відпочинок і перекус або пекнік на вершині і спуск униз.
Докладніше