Чумачеча Боржава - похід "все включено"

Вартість - 1500 грн.
Місце проведення - Пилипець
Триденний похід (2 ночі/3 дні) вершинами Полонини Боржава (гора Гимба, гора Великий Верх) з поверненням на ночівлю до табору в селі Пилипець в урочищі Плошанка над водоспадом Шипіт.
Докладніше

Водопади Воєводин і Юнтур, форельник, дві міні-ГЕС

Вартість - 370 грн.
Місце проведення - Мукачево
Мальовнича прогулянка лісними гірськими схилами до двох найкрасивіших водоспадів Закарпаття - Воеводин і Юнтур, розташованих у підніжжя полонини Руни. Екскурсії на дві міні-ГЕС і форельне господарство зроблять вашу гірську подорож ще цікавішою.
Докладніше

Сходження на Говерлу - найвищу гору України - 2061 м

Вартість - 650 грн.
Місце проведення - Мукачево
На вас чекає: подорож майже через все Закарпаття, прогулянка стежкою через праліс у підніжжя Говерли, сходження схилом до вершини, незабутні враження і краєвиди навколишніх гір, Прутський водоспад, відвідини ресторації "Гагарін і бокораш", куштування закарпатської космічної кухні та пива броварні "Ципа".
Докладніше

Скеля кохання, з якої видно три замки: Шенборнів, Сент-Міклош, Паланок

Вартість - 150 грн.
Місце проведення - Мукачево
Легка пішохідна прогулянка, уздовж лісного схилу, серед вкритих мохом каменів, на Скелю Закоханих, з якої відкриваються дивовижні панорами на Мукачівську долину, Вулканічний хребет і Полонину Боржаву. А також, з скелі в ясну погоду можна побачити три замки: мисливську резиденцію графів Шенборнів 19 ст, охоронний замок Сент-Міклош і та найпотужніший замок Закарпаття - Паланок та частину міста Мукачево.
Докладніше

Обавський камінь - піший похід на загаслий вулкан

Вартість - 150 грн.
Місце проведення - Мукачево
На вас чекає: сходження лісними буковими схилами на Обавський камінь - гирло стародавнього загаслого вулкану, одного з 15 загаслих вулканів України. Скеля Обавський камінь сягає висоти 80 м і має довжину 2 км. На вершині розташовано плато, звідки відкриваються краєвиди на карпатські гірські хребти. Навіть видно Полонину Боржаву! Милування природою, горами, відпочинок і перекус або пекнік на вершині і спуск униз.
Докладніше