Чумачеча Боржава - похід "все включено"

Вартість - 1500 грн.
Місце проведення - Пилипець
Триденний похід (2 ночі/3 дні) вершинами Полонини Боржава (гора Гимба, гора Великий Верх) з поверненням на ночівлю до табору в селі Пилипець в урочищі Плошанка над водоспадом Шипіт.
Докладніше

Водопади Воєводин і Юнтур, форельник, дві міні-ГЕС

Вартість - 420 грн.
Місце проведення - Мукачево
Мальовнича прогулянка лісними гірськими схилами до двох найкрасивіших водоспадів Закарпаття - Воеводин і Юнтур, розташованих у підніжжя полонини Руни. Екскурсії на дві міні-ГЕС і форельне господарство зроблять вашу гірську подорож ще цікавішою.
Докладніше

Сходження на Говерлу - найвищу гору України - 2061 м

Вартість - 850 грн.
Місце проведення - Мукачево
На вас чекає: подорож майже через все Закарпаття, прогулянка стежкою через праліс у підніжжя Говерли, сходження схилом до вершини, незабутні враження і краєвиди навколишніх гір, Прутський водоспад, відвідини ресторації "Гагарін і бокораш", куштування закарпатської космічної кухні та пива броварні "Ципа".
Докладніше

Одноденний похід в гори: Боржава, Гемба, Вел. Верх, водопад Шипот

Вартість - 450 грн.
Місце проведення - Мукачево
Мінівеном серед гірських хребтів та лісних схилів, через Воловецький перевал, до села Пилипець, де крісельним витягом підніметесь на гору Гемба. Досхочу нафоткаєтесь на тлі карпатських панорам та скуштуєте гірських чаїв та ведичних напоїв в чайовні Сурія. Зійдете і прогуляєтесь Боржавським хребтом, через вершину Великий Верх спуститесь до найбільшого і мальовничого водопаду Карпат - Шипот.
Докладніше

Сходження на Пікуй - нійвищу вершину Вододільного хребта

Вартість - 450 грн.
Місце проведення - Мукачево
Захоплююче і мальовниче сходження на найвищу вершину Водороздільного хребта - гору Пікуй. На вершині ростуть кущі чорники, а влітку цвітуть рододендрони і молодило гірське. Унікальна можливість побувати на кордоні двох вимирів, звідки річки витікають на різні сторони!
Докладніше

Скеля кохання, з якої видно три замки: Шенборнів, Сент-Міклош, Паланок

Вартість - 200 грн.
Місце проведення - Мукачево
Легка пішохідна прогулянка, уздовж лісного схилу, серед вкритих мохом каменів, на Скелю Закоханих, з якої відкриваються дивовижні панорами на Мукачівську долину, Вулканічний хребет і Полонину Боржаву. А також, з скелі в ясну погоду можна побачити три замки: мисливську резиденцію графів Шенборнів 19 ст, охоронний замок Сент-Міклош і та найпотужніший замок Закарпаття - Паланок та частину міста Мукачево.
Докладніше

Обавський камінь - піший похід на загаслий вулкан

Вартість - 200 грн.
Місце проведення - Мукачево
На вас чекає: сходження лісними буковими схилами на Обавський камінь - гирло стародавнього загаслого вулкану, одного з 15 загаслих вулканів України. Скеля Обавський камінь сягає висоти 80 м і має довжину 2 км. На вершині розташовано плато, звідки відкриваються краєвиди на карпатські гірські хребти. Навіть видно Полонину Боржаву! Милування природою, горами, відпочинок і перекус або пекнік на вершині і спуск униз.
Докладніше