Різдвяний Будапешт на один день

Вартість - 1490 грн.
Місце проведення - Мукачево
Подорож до різдвяного Будапешту: Прогулянка-екскурсія парком Варошлігет з оглядинами замку Вайдахуняд, площа Героїв, базиліка Св. Іштвана, набережною біля парламенту, ланцюговим мостом і мостом Ержебет. А на завершення відвідаємо різдвяний маркет біля базиліки Св. Іштвана.
Докладніше

Вечірня факельна екскурсія в замку Паланок

Вартість - 200 грн.
Місце проведення - замок Паланок
НА ЗАМОВЛЕННЯ. Чернець-літописець проведе вас нічним сплячим замком, висвітлюючи шлях факелом, оповідаючи про події і людей, долі і звершення, про перемоги і поразки, про відродження слави з безслав'я...
Докладніше

Екскурсія й майстер-клас від Мукачівського сажотруса Берті-бачія

Вартість - 200 грн.
Місце проведення - Мукачево
Поглянути на місто Мукачево і почути його історію з незвичного ракурсу (з даху будинку). Взнати історію виникнення перших коминарів та отримати на криші ремісничий майстер-клас від Мукачівського коминаря Берті-бачія. Виконайте практичне завдання та отримайте сертифікат кваліфікації, з автографом людини-пам'ятника, і магніт з сажотрусом на вдачу.
Докладніше

Історія міста Мукачева з висоти церковної дзвіниці

Вартість - 200 грн.
Місце проведення - Мукачево
Історія Мукачева з найвищої кам'яної цивільної споруди, розташованої в самісінькому центрі міста - дзвіниці греко-католицької церкви. Фотографування та селфі на балкончику, під куполом годинникової вежі. Нетипова історія про розвиток міста й власне греко-католицьку церкву. Огляд її реліквій і ікон.
Докладніше

Середньовічна екскурсія вечірнім Мукачевом

Вартість - 150 грн.
Місце проведення - Мукачево
Загадкова, збуджуюча уяву, вечірня екскурсія Мукачевом, найстаріша кам'яна будівля міста - капличка Св.Йосипа, кафедральний костьол Св.Мартина, церковна крипта та гра старовинного органу, історичні будівлі і пам'ятники міста, міська ратуша і старовинні механічні годинники, видовищне фаєршоу дегустація від ірландського пабу "Барі Барс".
Докладніше