Лижний курорт Ведмежа (с.Поляна) + чан, форель, лазня

Вартість - 190 грн.
Місце проведення - Мукачево
Готельний комплекс "Катерина" та лижний схил "Ведмеже" в с.Поляна чудове місце для активного і затишного відпочинку як сім'ям з дітьми, так і компаніям друзів: лижний схил з штучним засніженням, прокат лижного спорядження, т'юбінг для дітей та дорослих, риболовля форелі, купання в чані "офуро", критий басейн, підйом на повітряній кулі, прогулянки велосипедом та катання на квадроциклах!
Докладніше

Катання на лижах - гірськолижний курорт Красія

Вартість - 280 грн.
Місце проведення - Мукачево
Красія - кращий гірськолижний курорт Закарпаття! Його переваги: ​​дешевше і ближче, ніж Буковель; зручніше дістатися, ніж на Драгобрат; не так багатолюдно, як у Славському.
Докладніше

Катання на лижах - гірськолижний курорт Буковель

Вартість - 490 грн.
Місце проведення - Мукачево
Гірськолижний курорт Буковель - найбільший і найпопулярніший гірськолижний комплекс України. Курорт розташований на висоті 860-890 м над рівнем моря в оточенні трьох гір. Побудований за зразком європейських гірськолижних комплексів - з сучасними готелями, SPA-комплексами, ресторанами. Сьогодні він має в своєму розпорядженні понад 60 км трас усіх рівнів складності (найдовша траса - 2 106 м).
Докладніше

Катання на лижах - гірськолижний курорт Пилипець

Вартість - 270 грн.
Місце проведення - Мукачево
Гірськолижний курорт Пилипець розташований на висоті 700-750 м на берегах гірської річки. Серед великої кількості трас, кожен знайде собі відповідну за рівнем і стилем катання. Також це одне з кращих місць в країні для внетрассового катання, яке ідеально підходить для початківців фрирайдеров.
Докладніше