- Сходження на Говерлу - найвищу гору України - 2061 м

Вартість - 850 грн
Виїзд з: Мукачево
Початок: о 4:00
Тривалість: 20+ годин
У вартість включено: транспортно-екскурсійні послуги, супровід інструктора, келих шампанського, туристичний і екологічний збір, страховка
Додаткові витрати: власні витрати

Сходження починається з бази Заросляк, яка знаходиться на висоті 1100 м. З бази ведуть дві стежки на вершину – одна з них більш коротка, але крута (3,7 км), а інша довша, проте більш полога (4,3 км).

На вершині ви маєте змогу віртуально побувати в кожній з областей України, адже на Говерлі встановлено плиту, в яку вмонтовані капсули з землею з усіх областей України.

Найближчий до Говерли двухтисячник - закарпатська гора Петрос (2020 м). На південний схід тягнеться низка вершин Чорногорського хребта. У ясну погоду видно гору Піп Іван і обсерваторію Білий слон, на її вершині. На південному заході від Говерли височить Марморошскій хребет, по якому проходить кордон Румунії та України.

Піднімаючись на вершину, зліва будемо спостерігати Прутський водоспад, загальна висота каскадів якого сягає 80 м.

На зворотньому шляху, по попередній домовленності, можна зупинитись в ресторації "Гагарін і бокораш", скуштувати закарпатської космічної кухні та пива броварні "Ципа" (факультативно).

ВАЖЛИВО!

З собою потрібно мати: документ, що засвідчує особу - студентський чи паспорт; сухий пайок (бутерброди, пиття, тощо); зручне взуття – кросівки або гірські черевики, теплий одяг – вітрівка з фліскою, капелюх, наплічник, горіхи та сухофруктів для підтримки організму під час сходження.

Реєстраційна форма

телефони:
099 633-54-52, 098 25-110-66

Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу Говерла, сходження на Говерлу, подъем на Говерлу