- Скеля кохання, з якої видно три замки: Шенборнів, Сент-Міклош, Паланок

Вартість - 200 грн
Виїзд з: Мукачево
Початок: о 9:00
Тривалість: 5 годин
У вартість включено: транспортно-екскурсійні послуги
Додаткові витрати:

На вас чекає: сходження лісними буковими схилами, серед вкритих зеленим мохом валунів, на Скелю Кохання. Саме ця скеля і є воротами до долини, де розташоване місто Мукачево, вхід до якої і охороняв перший з трьох замків - замок Сент-Міклош. Це єдиний рівнинний замок Закарпаття, що зберігся до наших днів і єдиний в Україні, що належить приватній особі - художнику Йосипу Бартошу.

Далі, за пагорбами над селом Чинадієво, видніється Мукачівський замок Паланок - найпотужніший замок середньовічної Європи. Про його надійність говорить те, що у 1805 році в ньому навіть зберігали найціннішу реліквію Угорського королівства - корону першого угорського короля - Іштвана Святого!

А під самою Скелею Кохання, на протилежному березі річки Латориця, розкинулося урочище Берегвар, де у 1890 році було збудовано мисливський палац для прийому, під час осінніх полювань, дорогих гостів графа Шенборна, володаря цієї домінії.

телефони:
099 633-54-52, 098 25-110-66

регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття