- Водопад Шипот, канатка на гору Гемба, полонина Боржава...

Вартість - 250 грн
Виїзд з: Мукачево
Початок: о 9:00
Тривалість: 12 годин
У вартість включено: транспортно-екскурсійні послуги
Додаткові витрати: квитки: водопад Шипот дорослі/діти до 10 років - 10/0 грн., канатка на Гембу дорослі/діти - 120/80 грн.

Дорога в'ється серед гірських хребтів та лісних схилів, через Воловецький перевал, до села Пилипець, де розташований найбільший і мальовничий водопад Карпат - Шипот. Ви почуєте багато цікавого про ці краї, про водопад, про фестивалі, які проходять в навколишніх селах. Піднявшись канатною дорогою на гору Гемба, досхочу нафоткаєтесь на тлі карпатських панорам та скуштуєте гірських чаїв та ведичних напоїв в чайовні Сурія. Підніметесь на Боржавський хребет і пройдете з вершини Гемби хребтом, через вершину Великий Верх, до водопаду Шипот. Ті, хто хоче спокійного відпочинку, мають змогу помедитивати на гірські пейзажі, покататись на гуцульських кониках, попаритись в чанах і скуштувати місцевої самогоночки.

телефони:
099 633-54-52, 098 25-110-66

регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття регулярні екскурсії Закарпаття