- Водопади Воєводин і Юнтур, форельник, дві міні-ГЕС

Вартість - 300 грн
Виїзд з: Мукачево
Початок: о 8:30
Тривалість: 8+ годин
У вартість включено: транспортно-екскурсійні послуги
Додаткові витрати:

Мальовнича прогулянка лісними гірськими схилами до двох найкрасивіших водоспадів Закарпаття - Воеводин і Юнтур, розташованих у підніжжя полонини Руни. Екскурсії на дві міні-ГЕС і форельне господарство зроблять вашу гірську подорож ще цікавішою.

Водоспад Воєводин знаходиться в 12 км від села Тур'я Поляна. Один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття розташований у важкодоступному місці на території Державного заказника Соколови Скелі. Назва водоспаду розшифровується як «виття-водін» (виття води). Друга назва «Шипот» він також отримав за потужний голос. З гори Руна крижані води гірського потоку Воєводін спадають з висоти 24 м і через 4 км впадають в річку Шипот.

телефони:
099 633-54-52, 098 25-110-66
050 328-06-50, 096 055-8-321

водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна водопад Воеводин водопад Юнтур Турья-Поляна