- Кулінарний фестиваль гентешів (різників) в селі Геча

Вартість - 250 грн
Виїзд з: Мукачево
Початок: о 9:00
Тривалість: 6 годин
У вартість включено: транспортно-екскурсійні послуги
Додаткові витрати:

В цьому році відбуватиметься XIІI Міжнародний конкурс м'ясників (гентешів) "Діснотор" в селі Геча Берегівського району Закарпаття. До пізнього вечора різники свиней демонструють свою майстерність, а кулінари - готують з парної свинини різноманітні традиційні закарпатські страви - шкварки, гурки, ковбаси, шинки, бограч і інше. І все це під гарну закарпатське вино.

Фестиваль гентешів "Діснотор" у Гечі - це можливість долучитися до давніх закарпатських традицій, пов'язаним з ритуалами різання свиней та приготування м'ясних страв.

телефони:
099 633-54-52, 098 25-110-66
050 328-06-50, 096 055-8-321

Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча