- Кулінарний фестиваль гентешів (різників) в селі Геча

Дата - 27 січня
Місце проведення - Геча
Початок з: 7:00
Тривалість до: 18:00

В цьому році відбуватиметься XII Міжнародний конкурс м'ясників (гентешів) "Діснотор" в селі Геча Берегівського району Закарпаття. До пізнього вечора різники свиней демонструють свою майстерність, а кулінари - готують з парної свинини різноманітні традиційні закарпатські страви - шкварки, гурки, ковбаси, шинки, бограч і інше. І все це під гарну закарпатське вино.

Фестиваль гентешів "Діснотор" у Гечі - це можливість долучитися до давніх закарпатських традицій, пов'язаним з ритуалами різання свиней та приготування м'ясних страв.

телефони:
(03131) 2-32-63
095 188-48-15, 068 108-38-60

Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча Фестиваль гентешів разників у селі Геча