- Ферма - пізнавальна інтерактивна дитяча екскурсія

Вартість - 120 грн.
Місце проведення - Мукачево
Початок з: 10:00
Тривалість до: 1,5 години
У вартість включено: трансфер, екскурсія, інвентар для занять
Додаткові витрати:

Цікава і пізнавальна дитяча екскурсія на контактну ферму "Фаторіа Ломбардіа":

 • Екскурсія розрахована на діток від 6 років.
 • Мінімальна кількість дітей в групі - 20 (можна приєднуватись).
 • Тривалість екскурсії - 1,5 години.

 • Контактна родинна ферма "Фаторіа Ломбардіа".

  Ферма заснована нащадками італійських переселенців, які будували в Закарпатті залізницю в XIX-XX ст.

  На фермі розводять: овечок, кіз, свійських птахів (кури, цесарки, індики, гуси).

  Дітки дізнаються про одомашнення тварин і птиць, що корисного для людини вони дають, як за ними доглядати, що вони їдять і п'ють (накормлять і напоять). За допомогою ручного млина (жорна) змелемо борошно і випечемо хліб на вогнищі або іншу смачну і корисну страву.

  Екскурсія на контактну ферму є інтреактивною - дітки не тільки слухають і дізнаються цікаві факти, а й пробують власноруч, як це бути фермером. Потрібно буде: привезти травички чи сіна, щоб покормити кізочок, назбирати на полі кукурудзу і полущити її, щоб погодувати птахів і овечок, принести водички і напоїти тваринок.

  Екскурсія на контактну ферму "Фаторіа Ломбардіа" - це гарна можливість тімбілдінгу і тренування навичок роботи в команді, як для діток, так і для родини і корпорантів!

  телефони:
  050 328-06-50, 096 055-8-321

Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму. Дитяча екскурсія на ферму. Детская экскурсия на ферму.