- Дендрарій і звіринець - пізнавальна дитяча екскурсія

Вартість - 150 грн.
Місце проведення - Мукачево
Початок з: 10:00
Тривалість до: 2 години
У вартість включено: трансфер, екскурсія
Додаткові витрати: квиток в звіринець: дитячий - 50 грн, дорослий - 80 грн. корм - 20 грн.

Цікава і захоплююча дитяча екскурсія в дендропарк і звіринець:

 • Екскурсія розрахована на діток від 6 років.
 • Мінімальна кількість дітей в групі - 20 (можна приєднуватись).
 • Тривалість екскурсії - 2 години.

 • Дендропарк в селі Березинка, це неймовірні екзоти з усього світу!

  В цьому природному оазисі зростають чудові рідкісні і екзотичні породи дерев з різних куточків планети! Чи бачили ви тюльпанове дерево, гімалайський кедр, гінкго, секвойю, болотний кипарис, ланцетну кунінгамію? Також тут вирощують ялини, сосни, ліванські та атлаські кедри, аризонский кипарис, а ще – манжурську аралію, смолистий ліквідамбар, магнолію, тюльпанове дерево і японську криптомерії.

  Сьогодні в дендрарії площею 34 га росте більше 300 культур, які успішно акліматизувалися в закарпатських умовах і зачаровують своєю красою, унікальністю і незвичністю кожного.

  А навесні і на початку літа дендропарк перетворюється в дивовижний квітучий сад. «Березинка» – одна з небагатьох локацій на Закарпатті, де можна помилуватися цвітінням рідкісних крокусів, так званих шафранів Гейфеля.

  Звіринець в селі Березинка, це екзотичні звірі і птахи з різних куточків планети!

  Після дендропарку ми завітаємо до невеличкого звіринця, де дітки побачать: африканського їжачка, носуху, алтайську білку, пуму, мавпочок капуцинів, дикобразів, лемурів, карликових поні, віслюків, павичів, східних качок, кроликів та безліч папуг!

  телефони:
  050 328-06-50, 096 055-8-321

Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия. Дендрарій і звіринець дитяча екскурсія. Дендрарий и зверинец детская экскурсия.